Pezho 49 kubik 2004 me dogan

Shitet nga: Pezho 05 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Motorri esht ne gjendje teper te mir i ardhur nga zvicrra dhe punon teper mir pa asnje defekt me dogan te paguar 2004 49 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim