Yamaha DT 50R -05

Shitet nga: Ermir 28 Krr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   550 EUR

Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Kros/Enduro
Yamaha DT 50R,viti i prodhimit 2005,49.9cm3(kubik),2takt,Motoçikleta është e ardhur nga Austria dhe është në gjendje të rregullt teknike,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim