Nderrojm me vetur

Shitet nga: blerim 03 Sht 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 2014
Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Prodhuesi: Bashan
Modeli: ATV
Motorri esht ne gjendje shum te bukur pune esht 4 rrotsh 150cc tri shpejci dhe rikfercin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim