atv me 4rrota

Shitet nga: almir 05 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Prodhuesi: Bashan
Modeli: ATV
shes motorrin atv ne gjengje te rregullt250cc motorri esht per rrug motorri ka nje bukuri manitse i cili ka fellne shum te mira motorri esht me dokumentacion gjerman ka nje shppejsi te madhe motorri ka 4 shpejsi para lerin dhe rikfercin motorri esht shum i rujtuni ka 4goma rezerv ka drita te gjata dhe sinjalizuse ka nje ushtim shum te madhe motorri mund te shikohet dhe te testohetne qdo koh kemi lloje te ndryshme te atv yamaha,suzuki,smc etj per me shum info na kontaktoni ne nr tel 045268815 ose 049375036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim