Shitet Yamaha neos ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Sokol 23 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Viti: 2006
Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: 50cc
Shitet Yamaha neos me ks ne gjendje te rregullt pune esht i rujshum mir ska maska te grithta as te thyera punon shum mir 49 cc i ardhur nga zvicra . Mund tme kontaktoni dhe ne viber prej ores 9 mengjes deri ne 12 te nates +377 44 426 614.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim