Shes BMW F 650 CS SCRAVER ABS

Shitet nga: Zimmy 22 Sht 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2003
Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: BMW
Modeli: F650GS
Shes Motoqikleten BMW F 650 CS SCRAVER ABS.
Ne gjendje perfekte ka gjith Serviset e kryer Goma te reja, Frenat etc. Motoqikleta ka 34000 km te Kalume dhe Gjendet ne Zvicer te interesuarit Mund te kontaktoni permes Email ose Tel. Dhe Mund ta dergoj Motoqikleten Kurdo per Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim