Honda 600rr -04

Shitet nga: Valmir 01 Krr 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Sportiv
Shes motorrin honda 600 rr viti i prodhimiti 2004 i ardhur nga anglia me homologim te kryer 14000 kilometra. Te kaluara me alarm prej fabrikes dhe gjitha qelsat qe i nevoiten per motorr e per singjir me drita x-senon Ne gjendje shum shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim