Shes - Motorrin Naked Bike Kawasaki 750

Shitet nga: Premtim Sermaxhaj 13 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 000 EUR

Viti: 2005
Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: Z750
Shes motorrin Naked-Bike Kawasaki 750 në gjendje të mirë teknike dhe i mirëmbajtur me servise të rregullta! Gomat sikur të reja, para 1500km të ndërruara, ngjyrë gjelbër e mbyllur ushtarake në "mat" (jo i vizëllueshëm)!
Me tabela të Zvicrës (i pa doganuar)!
Km të kaluara, vetëm 30500!
Kontrollimi i obliguar shtetëror MFK (Zviceran) i kaluar me datën 16.06.2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim