MOTORR-HONDA shitet -94

Shitet nga: xxxxx 18 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Sportiv
shes motorrin HONDA 280 kubik me KS i skaduar. viti pr.94 dhez ntaster shum i rujtum si dhe i hjeshum per me shum info kontakto ne tel ,flm per mirkuptim ju mir presum.per kontakt osht ky numer i viberit +37744781598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim