Suzuki hayabusa 2001 -01

Shitet nga: Tezi 28 Pri 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Motoçikleta : Sportiv
Shes suzuki hayabusa 1300CC i ardhur nga zvicrra i doganuar 1 vit regjistrim motori eshte ne gjendje shum te mire nuk ka as nje vërejtje, auspuhin full akrapovic prej granave te montuar ne zvicerr goma te reja zingjir komplet seti i ka te gjitha serviset e kryera si dhe teshat dienese te cilat vin me motor Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim