Shiten 2 Krosat Ne gjendje Shum Te Mir

Shitet nga: taulant 20 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   1 800 EUR

Viti: 2000
Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: DR650
Shes Kross Suzuki 650cc viti 96 ngjendje shum tmir dhe e mirembajtur qmimi 1800 i pa diskutushem

Shitet poashtu suzuki dr 125cc 4t viti 2000
ngjendje shum trregullt me qmim 1600 euro
Motorrat mund ti shihni ne fshatin uglar te Gjilanit ... nr 045 52 52 71
Nuk Nderrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim