Goma per Skuter 12-13

Shitet nga: Shaban 05 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes dy goma per skuter 12qe dhe 13qe jan ne gjendje tmir pak te perdorura ose boj ndrrim
me gom 10qe Nga 15 ero per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim