Goma per kros

Shitet nga: leutrim 24 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes gomat per kros njona osht 18 a kjo me shtrfa isht 17 qmimi 10€ per cop a te dyjat 15€ gjithashtu amortizerat 10 euro te dyt. +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim