Goma per motorr korss

Shitet nga: selver 22 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
gomat e ramta jan 19
kurse perpara 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim