Metzeler m5 190/50ZR17

Shitet nga: Niti&Roni 07 Krr 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Gome per motoqiklet 190/50ZR17 e re

NITI & RONI GJILAkinder cross stiefelrN JU OFRON MBI 1000 ARTIKUJ ORIGJINAL
MADE IN GERMANY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim