Bmx ne gjendje te mire

Shitet nga: Ali 20 Tet 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bmx ne gjendje te rregullt qmimi 80 euro boj edhe ulje te qmimit bmx eshte nwe gjendje te shkelqyer dhe eshte i ardhu pre austrie shum pak e kam perdor qmimi i volitshe pres blers serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim