Pjes per motora

Shitet nga: leutrim 16 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
shes pjest per motora
gurdnet per krosa
amotizerat e mondialit
rrypi i skuterit 49cc
goma per amorizera
drita dhe maska per kros
te gjitha nga 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim