Auto servis ngjyrosje

Shitet nga: Azem 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
auto servis llaker bejm drejtimin e veturave te demtuara me pres profesionale polirim ngjyrosje drejtimin e kokrrizit me mjete  profesionale dhe me qmime te arsyshme ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim