ChipTuning-ECU

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoScan-Garage 06 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
ECU ChipTuning ofron (ps )më shum dhe hargjime më të vogla , krijimi shtes i fuqis apo ChipTuning bëhet përmes softwerit përkatës të veturës tuaj ,direkt në ECU .
Gjithashtu ofrojmë edhe çkyçjen apo dekodimin :
*Partikel Filter
*EGR ventil
*Lambada Sonda
*Ndezja e nxeht (VW,Audi etj.)
*Limiterin e shpejtësis etj.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim