Motor veture 1.9 diesel

Shitet nga: Erblin 16 Jan 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes motorrin e vetures passat 1.9 diesel ose komplet veturen, motori punon perfekt osht ende i montuar ne vetur punon vetura por vetura ka nje problem me instalim prandaj dua ta shes motorin dhe pjest tjera qe ju nevoiten per me shum informata na kontaktoni VIBER:+37745488158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim