Shes Fellne te reja Baracuda

Shitet nga: Ardi 05 Mar 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Shes fellne Origjinal baracuda bojn per audia prej 2010 e te reja dhe mercedesa e class dhe jon me shajme dhe shtrafat origjinal per me shum kontaktoni ne numrat e telit 044-177-272 045-599-366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim