diagnoze makinash dhe per kamiona

Shitet nga: arben 12 Shk 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shesim paise per diagnistifikim .auto com .vcds.odis.wow.bosch.galeto.launch.ktag,vag dash,autodata3.45.tec dok...etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim