shes kompresorin me shpric pak te perdorur urgjent

Shitet nga: arben 31 Dhj 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
shitet kompresori urgjent komplet me shpric dhe ato te gomave ne rregull pak te perdorura nga zvicra urgjent prej 150 erove ne 75ero.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim