suisseGoma

Shitet nga: ĎoNi Ajetti 14 Dhj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim goma te dimrit dhe veres per vetura dhe kamiona te sapo ardhura nga Zvicrra.
Te Gjithe te interesuarit kontakto ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim