te gjith ata qe blejn nga firma ABAC KOMPRESORA

Shitet nga: rexhep 11 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
KENI KUJDES VENDOSNI SKLLOPKA SE JU DJEGEN KJO MU ME KA NDODH EDHE PSE ATA E KAN DIT QE RRYMA SHKAKTON PROBLEME NUK UM KAN TREGU QE DUHET MI VENDOS SKLLOPK JU TE TJERET VENDOSNI SE JU DJEGEN JA U QOJ FOTON SI ESHTE DJEG DHE FOTON SI DUHET ME PAS SKLLOPK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim