është shitur Ople Meriva 1.7 dizel -05

Shitet nga: Mefail 09 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Gjilan
opel meriva 1.7 dizel pi posa doganuar dhe regjistruar viti 2005 vetura eshte ne gjendje te shkelqyshme eshte i ardhur nga zvicrra i doganuar qe 5 dit dhe i regjistruar ne RKS ka libren e servisit dhe 2 qelsa vetura posedon disa elemente ekstra per me shum informata mund te kontaktoni edhe ne viber +37744177366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim