Shkoda 1,9dizel sdi rks17.06.2016

Shitet nga: naser 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Viti prodhimit 28.12.2006
Dizel 1.9 sdi
Rks.17.07.2016
4vite nje pronar
Klim funksionale
Vetura eshte shum nivel
Ka gomat e reja plus kam gomat e veres
Vetura eshte kjo ne foto
Epaster si mrena dhe jasht
Vetura mund te perkthehet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim