Skoda Fabia 1.9dizel sdi rks17.06.2016 -06

Shitet nga: naser 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Viti prodhimit 28.12.2006
Dizel 1.9 sdi
Rks.17.07.2016
4vite nje pronar
Klim funksionale
Vetura eshte shum nivel
Ka gomat e reja plus kam gomat e veres
Vetura eshte kjo ne foto
Epaster si mrena dhe jasht

Vetura mund te perkthehet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim