shitet Skoda Fabia 1.4 TDI Ambient

Shitet nga: Blerti 19 Jan 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Shitet vetura Skoda Fabia 1.4 TDI Ambient.vetura posedon gjitha serviset ne liber servisit .ne gjendje perfekte si jasht ashtu dhe ne matorr.tip top ne gjitha aspektet.vetura eshte me tabela te zvicerres.
Te interesuarit munden me shkru ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim