Gjilani Rent a Car -Vetura me qera prej 19 €

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GJILANI RENT A CAR 08 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Vetura me Qera duke filluar nga 19.90 € ,te llojeve te ndryshme,te reja ,kompakte,komode,familjare dhe luksoze...
-Sigurim Kasko
-Kilometra te pakufizuara
-Asistene rrugore 24/7...
Tel : +377 45 524 850 & viber,WhatsAp ...
+386 49 430 190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim