skoda Pickup 1,9 Diesel

Shitet nga: sadat 15 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Pick-up
i regjistruar deri me 03-07-2016
ne gjendje shum te mir dhe me hargjime shum te vogla, nje automjet shum praktik per pun
ju lutemi per me shum informata na konktaktoni ne numrin: 045272628 Sadat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim