Mercedes ML 320 -06

Shitet nga: Ruzhdi 24 Krr 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Komuna: Gjilan
i doganuar dhe homologim , off road,4MATIC,AMG PACKET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim