Mercedes S 320 CDI -07

Shitet nga: Shoki 18 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet MRCEDES-S KLAS 320 Desel (AMBASADOR) 250 kcf, viti i prodhimit 2007 ekstra opsione, ne gjendje shume te mire teknike. Regjistrim rrafsh nji vit.!
-Klim
-Automatik-tiptronik
-Cenzor mbrapa+kamera
-Xhamat ekstra dupllo
-Te gjitha karrikat me levizje automatike dhe ftofje-nxemje plus masazh
-Lidhjet me telefon para dhe mbrapa
- Fellnet te AMG + Gomat te garantuara deri ne shpejtsin 340 kmh
-Hapja dhe mbyllja e dyrve vetum me prekjen e dores
-Prgramim i shpejtsis ose distanca ne mes te veturava sa ju deshironi
-Kamer per ti dalluar objektet gjat nates
-Dhe shume opsione tjeta...!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim