Mercedes cdi 00 .

Shitet nga: Mercedesi 12 Krr 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Mercedesi është C220 cdi.
Viti i prodhimit 12.2000.
Është esprit-selection d.m.th është më ekstra .
Posedon klimtronic,SRS airbag,qelsin ne qip, ESP,ABS,fellne origjinale të mercedesit etj.
Është vetur familjare e mirmbajtur me servisa të rregullt , Ka regjistrim deri ne gusht 2015.


Vlen te ceket se kete vetur qe 5 vite e posedoje dhe garantoj per cdo gje
Cmimi i arsyeshëm, mundesi nderrimi
044 200568
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim