Mitsubish Pajero 3.2 DI-d -03

Shitet nga: Enver 19 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shes mitsubish pajero 3.2 disel viti i prodhimit 2003 4 goma te reja te dimrit regjistrim deri ne muajin Tetor 2015 me klim karrikat me ngrohje dhe ftohje 7 karrika xhamat e zi prej fabrikes qmimi 7500€ mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim