PEUGEOT 307 .S W 2.0 BENZIN KARAVAN -02

Shitet nga: Mejdi 12 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
PEUGEOT. 307. 2.0 BENZIN KARAVAN
VITI. 2002
ME. KLIMA TRONIK
ME PANORAM
ME 5 ULSE plus 2
Ne GJENDJE TE MIR TELNIKE
ME LIBER TE SERVISIT
ME TABELA TE ZVICRES
TASH ME TABELA TE SHQIPËRIS
I SAPO TARGUAR
BËJM TRANSPORTIN E AUTOMJETEVE NGA ZVICRA
PËR SHIPRI dhe KOSOV dhe Anasjelltas me
KAMION Personal
Nr 00377 44 137 017 tel Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim