Renaul Scenic 1.9dci -03

Shitet nga: Scenic 25 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Renault Scenic 1,9dci - DIZELL - viti i prodhimit 2003.
Para tri vitesh i blere ne Gjermani pronar i pare ne Kosove. Regjistrim deri fillim Shtatorit 2015. Km: 230.000

Vetura ka keto karakteristika:

Klimatronic
Xhama me rryme 4x
ABS, ESP, Xhami i gepekit hapen ekstra, uleset variable, munde te hjeken nga nji, por edhe te gjitha dhe te shrytezohet si pik-up.
HARGJIME MINIMALE, maksimum 4,5litra dizell ne rruge te qelur, nese vozitet me kujdes, mundet edhe me 3.7litra, qytet maksimum 6,5litra ne 100km.

RADIO-CD ORIGJINALE TE RENAULT. Radio me KOMANDE NE TIMON. Pasqyre dy anet ELEKTRONIKE. Pasqyra e djathte me SENZOR per temperatur.
Te gjitha opcionet i funksionojne tip-top.

Perveq disa te metave optike (disa grritha normale) ne teknike eshte TIP-TOP !!!
VETURE FAMILJARE, PER PUNE, PER TE GJITHA.
Gomat e dimrit ne fellne normale 15zoll kurse te veres ALU FELLNE 16zoll.

Cmimi: 3500,-€

SHITET URGJENTISHT !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim