U Shit flm merr-jep-------Audi 80 Benz-Plin 1.8..

Shitet nga: Adoniss 04 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Audi 80 Benzin+Plin 1.8 Rks I ka skadu qe 1 Muj
Punon Shum Mir dhe Shum Ekonomik
E ruajtur si brenda ashtu edhe jashtë
Bojmë edhe ndrrim nëse na konvenon...
Per me shum Info: 044 631 031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim