VW Polo 1.4 TDI -03

Shitet nga: Visar 16 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Vetura Volkswagen Polo 1.4 TDI, 55kW e prodhuar ne vitin 2003. Marshin manual me 5 shpejtesi, e regjistruar per here te pare ne KS ne vitin 2013.

Ne gjendje shume te mire teknike, e servisuar rregullisht.
Llamellen me korpe edhe llager te nderruar para 6 muajve.

Shpenzime shume te ulta te derivateve, rruge te hapur 4L/100km -Lokal 5.5L/100km

Air Condition, SRS Airbag, Xhama Elektronike, Pasqyret Elektronike, Mbyllje qendrore dhe alarm fabrikisht, bandasha te aluminit, ngjyre hiri e mbyllte metalike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim