AUDI A6 TDI 4F 2010

Shitet nga: Naim 07 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Vetura është e vitit 2010 dhe eshte ne gjendje perfekte dhe shum e ruajtur,ka ulëse te lëkures dhe është 2.0 tdi 170 ps 87 mijë km ika të kalume fellnet i ka pas 16 kurse tash i ka 20 te reja me gjith guma, per ma shum mundeni me thirr ne numrin 0046762545371 ne viber gjithashtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim