PASTRIMI I SHTEPIJAVE

Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' 27 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
bejm pastrimin eshtepijave ,banesave dhe lokaleve ne menyr gjenerale me;mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,njeherit ju njoftojm se bejm edhe pastrimin e tepijave dhe kauqeve me nji qmim shum te arsyeshem ju mirpresim ne keta nr,tel,044322488 dhe 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim