RENT A CAR - ARDIANI - GJILAN - 049 999 994

Shitet nga: RENT A CAR - GJILAN - 049 999 994 23 Krr 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Aixam
Modeli: City
===================================
""" RENT A CAR - ARDIANI """
*** 049 999 994 ***

===================================

Ju ofrojmë vetura me qera RENT A CAR prej 24h,

Qmimet mvarësisht nga kohëzgjatja për sa merret vetura dhe tipi i veturës,

Posedojme Vetura: Ekonomike, Familjare dhe Luksoze (Automatik dhe Manual),

Autolarja është Gratis për gjatë kohës që posedoni veturën,
Gjindemi tek shkolla fillore Selami Hallaqi në Gavran/Gjilan.

Ju mirëpresim me shërbimet tona, që të plotësoni nevojat tuaja. Na Kontaktoni: ( 049 999 994 )
Ne Viber apo Whatsapp: ( +386 49 999 994 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim