Audi -03

Shitet nga: fatmir 27 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Komuna: Gjilan
Përshkrim i sendit
Audi A4 2.5 TDI
Marshi:Manual
Electronic: Dritaret dhe hapja me remote
Klimatizim
ABS,radio CD, Bagazh te gjer etj
Me kontrolla te rregullat vjetore
Mund te kontaktoni edhe ne nr shqiptar
Letrat e bera tani, me 03.02.20115
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dhe gati per cdo prov
ne viber: +31686437068 (Fati)
Nr: 0682772822 Niku
Kosove: Tafa

Edhe ndoj makin pa dogan mund ta konsiderojm per ndrim dhe vlersim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim