Audi 80 1,8 benzin -90

Shitet nga: Arben 01 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Audi 80 1,8 benzin karburator ne gjendje te mire vetura eshte e ruajtur si mbrenda dhe jasht ngjyra e kalter metalike viti 1990 goma te reja taze te dimrit
Regjistrim ka deri me date 26,06,2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim