Audi 80 Disel 1.6 -87

Shitet nga: Remzi 22 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shesim Audi 80 Disel 1.6 Normal
Kerri është i aksident tuar dhe ësht i shlajmruar , dokomentacioni ne gjendje te rregullt

Shesim Urgjentisht Kerrin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim