Audi A6 2.5 TDI QUATTRO -99

Shitet nga: hakim 12 Mar 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Gjilan
Vetura êshtê e ardhur nga Gjermania dhe êshtê ne gjendje te rregullt , nuk është e doganuar as e regjjstruas ne kosove ...
Mund tê mê kontaktoni nê kêta numra :
Mob: 044176694
Viber : +37744730043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim