Audi A6 3.0 dizel quatro -04

Shitet nga: arianit 22 Maj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 400 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet vetura. Eshte ne gjendje te rregullt. Ulen, Filterat i ka te ndrruar. Dhe trapin e par e ka te servisuar te gjithin. Vetura gjindet ne zvicer nuk eshte e doganuar. Pronar eshte Qamil Hyseni. Te kaluara i ka 204 000 me liber te servisit. Eshte shum e rujshme brenda dhe jasht. Nr kontaktus +417 670 45 227. Viber +377 45 987 452. Ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim