Audi A6 quattro TDI -99

Shitet nga: shkumbim 07 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Audi A6 quattro TDI ngjyra e kaltër e mbyllur , vetua eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte e ardhur nga gjermania ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim