Audi TT Turbo 1.8 Benzin -00

Shitet nga: Milaim 13 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Audi TT 1.8 Benzin Turbo
Viti 2000 Manual
Te kaluar 160.000
Regjistrim 1 vjet
2 Pare guma Vere dhe Dimer
Dhe eshte ne gjendje te rregullt
Mund thirrni edhe viber +37745605250 +37745552574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim