Audi 100 C4 -91

Shitet nga: lorin 13 Sht 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Shes veturen te tipit Audi 100 C4 ne gjendje shum te rregullt dhe e ruajtur shum, siq eshte ne foto, posedon shum gjera Ekstra, klimatronik, mbyllje qendrore, elektronik xhama, posedon Muzike 1200W Pioneer, ka 2 pale fellne te Aluminit 17, per vere dhe 16 te Dimrit, motorin e ka te ndrruar prej 2.3cc ne 2.8 V6 eshte i montuar ne gjendje profesionale nuk ka asnje verejtje, per me shum informata na kontaktoni ne nr e larte shenuar..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim